Доска объявлений

Наказ N 214 від 15.12.2003

Щодо затвердження ДБН А.2.2-1-2003 „Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд. Основні положення проектування”

 

Наказ від 15 грудня 2003 р. № 214

 З метою вдосконалення нормативно-технічної бази України у галузі будівництва при проектуванні підприємств, будинків та споруд та з метою забезпечення безпеки навколишнього середовища наказую:

1. Затвердити та ввести в дію з 1 квітня 2004 р. ДБН А.2.2-1-2003 „Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд. Основні положення проектування”, розроблені Українським державним головним інститутом „УкрНДІІНТВ” та схвалені рішенням науково-технічної ради Держбуду України від 09.12.03 № 89.

2. З введенням у дію ДБН А.2.2-1-2003 „Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд. Основні положення проектування” втрачає силу на території України ДБН А.2.2-1-95 „Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) при проектуванні і будівництві підприємств, будинків і споруд. Основні положення проектування”.

3. Видавництву „Укрархбудінформ” (В.Чеснок) забезпечити видання і розповсюдження зазначених державних будівельних норм згідно із замовленнями заінтересованих організацій за умови використання коштів, отриманих від їх реалізації, на виконання робіт зі стандартизації, розвитку науково-технічної бази (стаття 19 закону України „Про стандартизацію”).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Комітету В. Гречка.

 

Голова Комітету

В. Череп

 

 

 

 

 

 

 

Надруковано:

Державний комітет будівництва, архітектури та житлової політики України.

“Інформаційний бюлетень”, №12, грудень, 2003 р., К.: “Укрархбудінформ”