Доска объявлений

Наказ N 85 від 02.12.2002

Про затвердження ДБН „Ремонт і підсилення несучих та огороджувальних будівельних конструкцій і основ промисловості будинків та споруд” і порядок уведення його в дію

 

Наказ від 2 грудня 2002 р. № 85

       На виконання рішення науково-технічної ради Держбуду України від 22.11.2002 № 18 про проект ДБН „Ремонт і підсилення несучих та огороджувальних будівельних конструкцій і основ промислових будинків та споруд” наказую:

     1. Затвердити та ввести в дію з 01 липня 2003 року ДБН „Ремонт і підсилення несучих та огороджувальних будівельних конструкцій і основ промислових будинків та споруд”, розроблені Науково-дослідним інститутом будівельного виробництва за участю ВАТ „УкрНДІпроектстальконструкція”, НДІ будівельних конструкцій, Харківського і Донецького інститутів „ПромбудНДІпроект”, Науково-дослідного і проектного інституту реконструкції будинків і споруд, м.Луганськ та „НДІпроектреконструкція”, м. Київ.

     2. Доручити Науково-дослідному інституту будівельного виробництва до 01.02.03 забезпечити видання та наступне розповсюдження цих ДБН за умови використання коштів, отриманих від реалізації цих норм, на розвиток системи стандартизації в будівництві.

     3. Науково-дослідному інституту будівельного виробництва щорічно інформувати Держбуд України про надходження та використання вищезгаданих коштів.

     4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Комітету  В.Присяжнюка.

 

Голова Комітету

В.Череп

 

 

 

 

 

Надруковано:

Державний комітет будівництва, архітектури та житлової політики України.

“Інформаційний бюлетень”, №12, грудень, 2002 р., К.: “Укрархбудінформ”