Доска объявлений

Рішення N 14 НТР від 11.03.2002

 

Про Доповнення № 1 до ДБН Д.1.1-2-99, Доповнення № 1 до ДБН Д.1.1-3-99,

Доповнення № 2 до ДБН Д.2.2-99, Доповнення № 3 до ДБН Д.2.3-99

 

Рішення НТР від 11 березня 2002 р. № 14

(прийнято у робочому порядку)

 


     Науково-технічна рада вирішила:

     1. Схвалити і рекомендувати до затвердження Доповнення № 1 до Вказівок щодо застосування ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи (ДБН Д.1.1-2-99), Доповнення № 1 до Вказівок щодо застосування ресурсних елементних кошторисних норм на монтаж устаткування (ДБН Д.1.1-3-99), Доповнення № 2 до Ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи (ДБН Д.2.2-99) та Доповнення № 3 до Ресурсних елементних кошторисних норм на монтаж устаткування (ДБН Д.2.3-99), розроблені Центром маркетингових досліджень у будівництві “Созидатель”.

     2. Управлінню реформування ціноутворення, методології експертизи та контролю вартості будівництва (П.Губень) підготувати наказ Держбуду України про затвердження зазначених Доповнень.

 

Т.в.о. Голови НТР

А.Беркута


 
Довідка

 
      За результатами використання у поточному році ресурсних елементних кошторисних норм виникла необхідність внесення змін до чинних та розроблення додаткових норм, які застосовуватимуться у процесі визначення вартості виконаних робіт з використанням нових будівельних матеріалів, машин та механізмів та застосуванням новітніх технологій. З метою удосконалення кошторисно-нормативної бази Центром маркетингових досліджень у будівництві “Созидатель” розроблені Доповнення № 1 до Вказівок щодо застосування ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи (ДБН Д.1.1-2-99), Доповнення № 1 до Вказівок щодо застосування ресурсних елементних кошторисних норм на монтаж устаткування (ДБН Д.1.1-3-99), Доповнення №2 до Ресурсних елементних кошторисних норм на будівельні роботи (ДБН Д.2.2-99) та Доповнення № 3 до Ресурсних елементних кошторисних норм на монтаж устаткування (ДБН Д.2.3-99).

      Зазначені Доповнення розглянуті секцією реформування ціноутворення та експертизи у будівництві, схвалені та рекомендовані до розгляду на засіданні НТР Держбуду України.