Доска объявлений

Рішення N 1 НТР від 12.01.2005 Про зміну N 2 ДБН Д2.4-3-2000

Про зміну N 2 ДБН Д.2.4-3-2000

 Рішення НТР від 12 січня 2005 р. № 1

(у робочому порядку)

  Розглянувши зміну № 2 до ДБН Д.2.4-3-2000 „Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи. Збірник № 3. Стіни”, науково-технічна рада вирішила:

            1. Схвалити та рекомендувати до затвердження розроблену Науково-дослідним інститутом будівельного виробництва зміну № 2 до ДБН Д.2.4-3-2000 „Ресурсні елементні кошторисні норми на ремонтно-будівельні роботи. Збірник № 3. Стіни”.

            2. Управлінню цінової політики, експертизи та контролю вартості у будівництві (П.Губень) підготувати наказ Держбуду України про затвердження зазначеної зміни.

  

Голова НТР

В. Череп 

 

Довідка

 Зміною № 2 до ДБН Д.2.4-3-2000 пропонуються нові ресурсні елементні кошторисні норми „Ремонтно-відновлювальна герметизація стиків та швів зовнішніх стінових панелей методом поверхневої та заливальної герментизації”, а також „Ремонт герметизації стиків та швів зовнішніх стінових панелей методом поверхневої та заливальної герметизації”, які враховують застосування новітніх ефективних герметизуючих матеріалів при виконанні ремонтних робіт, зокрема, модифіковані бутилкаучукові мастики („Гермабутил”, МГБР, МГЗ), що відрізняються високими технологічними та фізико-механічними характеристиками і мають підвищену експлуатаційну надійність, застосування герметиків на основі різких каучуків (Елур-Т”, „Оксипласт”, „Тіопласт”) дозволяє підвищити адгезійні та деформаційні характеристики, стійкість до атмосферного впливу та довговічність, а використання герметиків на акрилатній основі („Тенапласт”) зміцнює зчеплення з будівельними матеріалами і є атмосферостійкими матеріалами. Зазначена Зміна, розроблена Науково-дослідним інститутом будівельного виробництва, є доповненням до ресурсних елементних кошторисних норм на ремонтно-будівельні роботи ДБН Д.2.4-3-2000 „Стіни”.

                Зміна № 2 до ДБН Д.2.4-2000 розглянута секцією цінової політики та експертизи у будівництві, схвалена та рекомендована до розгляду на засіданні науково-технічної ради Держбуду України.

 

Начальник Управління цінової політики,

експертизи та контролю вартості у будівництві

П. Губень